Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

Specjalista ds. obsługi Klienta

telepraca/11
Gdańsk, pomorskie

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do Transcom Worldwide – globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się na klientach i ich obsłudze.

Transcom Worldwide Poland działa już od ponad 12 lat i należy do czołówki największych pracodawców w Olsztynie i Gdańsku. Na całym świecie mamy 54 oddziały w 23 krajach, zatrudniamy ponad 29.000 pracowników, którzy codziennie obsługują klientów w 33 językach dla przeszło 400 firm.

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Gdańsku poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wymagania:

Jeśli:

  • lubisz kontakt z ludźmi i z chęcią go nawiązujesz
  • chcesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta
  • nie boisz się wyzwań, a w pracy stawiasz na rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista,
  • masz ambicje, by realizować wyznaczone cele,
  • masz odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązkow (punktualność, nienaganna frekwencja),

a ponadto

  • masz nienaganną dykcję,
  • interesuje Cię praca w elastycznych godzinach (możliwość zagrafikowania od 6 do 21:30 od poniedziałku do niedzieli),

mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole!

Obowiązki:

Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę Klienta poprzez odbieranie połączeń przychodzących oraz kontakt z Klientami zainteresowanymi zakupem produktów z oferty.

Oferujemy:

  • stałą i pewną pracę w międzynarodowej firmie,
  • nowe doświadczenia i nieustanny rozwój w ramach kontaktu z Klientem,
  • uczestnictwo w przygotowanej ścieżce kariery i możliwość awansu wewnętrznego,
  • regularnie organizowane konkursy i wyjścia integracyjne,
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • ofertę pracowniczą na usługi naszych Klientów,
  • pracę w klimatyzowanym biurze z bogato wyposażonymi pomieszczeniami socjalnymi.

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

języki obce (2)  sprzedaż (9)  Białystok (2)  praca (1)  Norwegian (2)  specialist (1)  customer service (7)  infolinia (9)  Dutch (1)  customer services (3)  international business (3)  customer care (6)  Gdańsk (22)  office (21)  Spanish (1)  international businnes (1)  contact center (7)  administracja (16)  Italian (1)  telezakupy (6)  obsługa klienta (33)  French (2)  Swedish (3)  biuro (37)  German (3)  contact centre (9)  Finnish (2)  Danish (3)  czeski (1)  AGD (4)  s call center (1)  bankowość (1)  telemarketing (16)  nieprzypisane (35)  call center (35)  węgierski (1)  call centre (2)  Chinese (1)  English (8)  Olsztyn (11)  white goods (4)  słowacki (1)  rumuński (1)  (1)