Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

TVOKAZJE
Gdańsk, pomorskie

Transcom Worldwide Poland, laureat nagrody Outsourcing Star 2013 za największy przyrost pracowników zatrudnionych na etat, należy do firmy Transcom Worldwide — globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na klientach i ich obsłudze. Posiadamy 62 oddziały w 26 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach.

W związku z dynamicznym rozwoje do oddziału w Gdańsku poszukujemy osób na stanowisko

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W JĘZYKU CZESKIM / SŁOWACKIM / WĘGIERSKIM / RUMUŃSKIM
Miejsce pracy: Gdańsk

Kogo poszukujemy?

Jeśli:

lubisz kontakt z ludźmi i z chęcią go nawiązujesz, chcesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, nie boisz się wyzwań, a w pracy stawiasz na rozwój i podnoszenie kwalifikacji, cechuje Cię wysoka kultura osobista, masz ambicje, by realizować wyznaczone cele, masz odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków (punktualność, nienaganna frekwencja),a ponadto

masz status studenta, nienaganną dykcję, interesuje Cię praca w elastycznych godzinach (możliwość zagrafikowania w godz. 6-21:30 od poniedziałku doniedzieli), mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole!

Jakie będą Twoje zadania?

Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę Klienta poprzez odbieranie połączeń przychodzących oraz kontakt z Klientami zainteresowanymi zakupem produktów z oferty.

Od nas otrzymujesz:

- stałą i pewną pracę w międzynarodowej firmie z atrakcyjnymi stawkami za godzinę (nawet 10zł netto za godzinę przy ok. 3/4 etatu),

elastyczny grafik, dzięki czemu z łatwością pogodzisz pracę z dodatkowymi zajęciami,

- nowe doświadczenia i nieustanny rozwój w ramach kontaktu z Klientem,

- uczestnictwo w przygotowanej ścieżce kariery i możliwość awansu wewnętrznego,regularnie organizowane konkursy i wyjścia integracyjne,przyjazną atmosferę w zgranym zespole,ofertę pracowniczą na usługi naszych Klientów.

- gwarantujemy profesjonalne szkolenie, za które Ci zapłacimy wraz z pierwszą wypłatą!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego:

Opis dodatkowy

Transcom Worldwide Poland, laureat nagrody Outsourcing Star 2013 za największy przyrost pracowników zatrudnionych na etat, należy do firmy Transcom Worldwide – globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na klientach i ich obsłudze. Posiadamy 54 oddziały w 23 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach.

Współpraca odbywa się w oparciu o umowę zlecenia, dzięki czemu masz dużą swobodę w kształtowaniu grafiku pracy  - pracę u nas połączysz ze studiami i obowiązkami rodzinnymi!). Istnieje możliwość ubiegania się o umowę o pracę już po 6 miesiącach pracy.

Dołącz do nas na Facebooku: fb.com/TranscomPoland.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

telezakupy (6)  contact center (7)  infolinia (9)  call center (35)  biuro (37)  customer services (3)  bankowość (1)  telemarketing (16)  węgierski (1)  customer service (7)  (1)  contact centre (9)  customer care (6)  sprzedaż (9)  obsługa klienta (33)  Olsztyn (11)  Chinese (1)  call centre (2)  international business (3)  praca (1)  German (3)  czeski (1)  office (21)  Danish (3)  Białystok (2)  Norwegian (2)  Gdańsk (22)  white goods (4)  rumuński (1)  s call center (1)  international businnes (1)  Italian (1)  Spanish (1)  French (2)  nieprzypisane (35)  specialist (1)  English (8)  Dutch (1)  Finnish (2)  języki obce (2)  Swedish (3)  AGD (4)  słowacki (1)  administracja (16)