Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

powrót do listy ofert dodana: 25 października 2016

Praca na Infolinii

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

JESTEŚ OSOBĄ KOMUNIKATYWNĄ ?
SZUKASZ STABILNEJ I SAMODZIELNEJ PRACY W FIRMIE O UGRUNTOWANEJ POZYCJI ?

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Konsultant telefoniczny- odbieranie połączeń.

KONSULTANCI NIE WYKONUJĄ POŁĄCZEŃ WYCHODZĄCYCH

Zakres zadań:
-Telefoniczna obsługa Klienta,
-Odbieranie połączeń przychodzących.

Oczekiwania wobec Kandydata:
-Pozytywne nastawienie oraz pełne zaangażowania w wykonywane obowiązki,
- Komunikatywność, dobra dykcja, miły głos,
- Umiejętność płynnego wypowiadania się,
- Umiejętność obsługi komputera,
- Dyspozycyjność min 130h w miesiącu.

Oferujemy:
-Elastyczny grafik czasu pracy (od poniedziału do piątku w godzinach 7:00 - 22:00),
-Stałą stawkę godzinową 8,50 netto + premie,
-Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

call center (35)  rumuński (1)  administracja (16)  call centre (2)  praca (1)  infolinia (9)  Swedish (3)  customer care (6)  s call center (1)  węgierski (1)  Norwegian (2)  customer service (7)  Italian (1)  nieprzypisane (35)  Dutch (1)  bankowość (1)  customer services (3)  Finnish (2)  słowacki (1)  sprzedaż (9)  obsługa klienta (33)  German (3)  Gdańsk (22)  contact center (7)  AGD (4)  telemarketing (16)  (1)  Spanish (1)  English (8)  international businnes (1)  biuro (37)  international business (3)  Białystok (2)  office (21)  Olsztyn (11)  telezakupy (6)  French (2)  white goods (4)  contact centre (9)  specialist (1)  Chinese (1)  Danish (3)  czeski (1)  języki obce (2)