Dodaj do ulubionych

Witamy na stronach kariery firmy Transcom Worldwide Poland

O firmie Transcom

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o., należy do firmy Transcom Worldwide — globalnego lidera najbardziej dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarki - BPO (Business Proces Outsourcing) oraz  dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na klientach i ich obsłudze. Posiadamy 53 oddziały w 21 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach. Transcom we wszystkich swoich placówkach zatrudnia ponad 30 000 pracowników z ponad 100 narodowości dostarczając usług w 33 językach dla ponad 400 klientów.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o., laureat programu Inwestor w Kapitał Ludzki oraz nagrody Outsourcing Stars 2015, działa w Polsce w  trzech lokalizacjach – w Olsztynie od 2003 roku, Gdańsku od 2007 roku i od czerwca 2016 w Białymstoku. W swoich placówkach zatrudnia prawie 1200 konsultantów, którzy oferują Klientom operującym w Polsce i za granicą wsparcie CRM w piętnastu językach, m.in niemieckim, angielskim, francuskim, polskim i językach skandynawskich. Transcom Polska dba o ciągły rozwój, tworząc hub językowy w swoich polskich lokalizacjach chce jak najlepiej wspierać swoich międzynarodowych klientów. Gdańsk, Olsztyn i Białystok, w których zlokalizowane są nasze Oddziały, oferują liczne ośrodki akademickie, wiele atrakcji turystycznych oraz wysoki standard życia. Są przykładem miast dysponujących bogatą bazą wysoko wykwalifikowanych kandydatów, którzy płynnie posługują się m.in językiem angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i włoskim, a także językami skandynawskimi.

W portfolio Transcom w Polsce znajdują się między innymi klienci z następujących branż: 

Finanse

W tym sektorze współpracujemy z jednym z największych banków obecnych na polskim rynku. Świadczymy usługi sprzedaży produktów bankowych, poczynając od pozyskania danych potencjalnych klientów, poprzez sprzedaż, a kończąc na nadzorze nad obiegiem dokumentów potrzebnych do realizacji zlecenia.
Zajmujemy się także budowaniem relacji z klientem oraz przygotowywaniem propozycji abonamentów BIK, BIG oraz ZBP dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Telekomunikacja

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów telekomunikacyjnych. Obecnie na szeroką skalę współpracujemy z najszybciej rozwijającą się w tym sektorze firmą w ostatnich latach. Świadczymy szeroki wachlarz usług rozpoczynając od obsługi klienta, pozyskania i utrzymania klienta, sprzedaży up&cross, pomocy technicznej, a kończąc na obsłudze reklamacji i innych zadań back office. 

Motoryzacja

Obecnie współpracujemy z jedną z najbardziej znanych marek motoryzacyjnych na świecie. Nasza firma odpowiedzialna jest za pełen cykl zarządzania klientem, koordynowanie pracy salonów sprzedaży, obsługę after sales oraz liczne akcje marketingowe. 

Wydawnictwa i prawa autorskie

Mamy szerokie doświadczenie w branży wydawniczej. Od kilku lat prowadzimy projekty sprzedażowe dla firm zarówno zajmujących się działalnością w pełni komercyjną jak i wydawnictw edukacyjnych. Obsługujemy również klientów firmy będącej brokerem praw autorskich do tekstów pisanych oraz publikowanych w internecie (rynek amerykański oraz niemiecki), wykorzystując kanały komunikacji takie jak telefon, e-mail oraz chat. Obsługa prowdzona jest w języku niemieckim i angielskim.

AGD

Do naszych zadań należy obsługa klienta, doradztwo, rozwiązywanie problemów oraz odpowiadanie na pytania na temat produktów wiodącego producenta branży AGD.

E-commerce

Zajmujemy się obsługą klienta rozpoznawalnych na całym świecie marek z branży odzieży sportowej, luksusowych oprawek okularowych, modnego obuwia czy wypożyczalni samochodów. Kontakt odbywa się w kilku językach w ramach trzech kanałów komunikacji: połączeń przychodzących, czatu i poczty elektronicznej.
Więcej o firmie przeczytasz na naszym korporacyjnym blogu.

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

2013 © Transcom Worldwide Poland