Dodaj do ulubionych

Witamy na stronach kariery firmy Transcom Worldwide Poland

O pracy w Transcom

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do Transcom Worldwide – globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się na klientach i ich obsłudze.

Transcom Worldwide Poland działa już od ponad 12 lat i należy do czołówki największych pracodawców w Olsztynie i Gdańsku. Na całym świecie mamy 54 oddziały w 23 krajach, zatrudniamy ponad 29.000 pracowników, którzy codziennie obsługują klientów w 33 językach dla przeszło 400 firm.


Dołącz do nas i zapewnij sobie DOBRY START do zawodowej kariery. Zbieraj doświadczenie w międzynarodowej firmie, naucz się pracy w zespole, zdobywaj cenne umiejętności.

Jeżeli zaczynasz swoją karierę zawodową i nie masz jeszcze doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy. Nasz program szkoleń wstępnych pozwoli Ci szybko odnaleźć się w nowej roli.

Jeśli pracowałeś już w innych miejscach i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności – u nas masz taką możliwość. Naszym pracownikom zapewniamy potwierdzone certyfikatami cykliczne szkolenia z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, wiedzy produktowej itp.

Wśród codziennych obowiązków znajdujemy również czas na cykliczne dni tematyczne, konkursy i warsztaty. Zgrany zespół i świetna atmosfera, to bez wątpienia duży atut pracy w Transcom.

Czego możesz oczekiwać?

  • swobodnego wyboru projektu, przy którym chcesz pracować – decydujesz o swoim grafiku, branży i charakterze zadań, które wykonujesz
  • szkolenia wstępnego, za które otrzymujesz wynagrodzenie
  • stabilnego dochodu, o którego wysokości decydujesz układając grafik
  • atrakcyjnych premii zależnych od Twoich wyników już od pierwszego miesiąca pracy
  • nowych doświadczeń i cennego wpisu w CV
  • stacjonarnej pracy biurowej w dobrze zlokalizowanym i wyposażonym biurze
  • bezpłatnych zajęć sportowych i integracyjnych
  • możliwości skorzystania z oferty pracowniczej naszego zleceniodawcy
  • realnej szansy awansu po przepracowaniu pierwszych 6 miesięcy


Dołącz do naszego zespołu i zobacz jak praca w Transcom przełoży się na dobry start Twojej kariery.

Masz też możliwość zobaczyć i poczytać jak pracujemy - zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz korporacyjny blog .

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

international businnes (1)  (1)  Olsztyn (11)  Danish (3)  customer care (6)  office (21)  czeski (1)  bankowość (1)  customer service (7)  Swedish (3)  administracja (16)  telezakupy (6)  call center (35)  Spanish (1)  AGD (4)  Białystok (2)  contact centre (9)  telemarketing (16)  infolinia (9)  rumuński (1)  sprzedaż (9)  German (3)  Dutch (1)  customer services (3)  biuro (37)  słowacki (1)  Chinese (1)  specialist (1)  języki obce (2)  Norwegian (2)  Finnish (2)  French (2)  Italian (1)  Gdańsk (22)  nieprzypisane (35)  English (8)  obsługa klienta (33)  s call center (1)  white goods (4)  praca (1)  contact center (7)  international business (3)  call centre (2)  węgierski (1) 
2013 © Transcom Worldwide Poland