Dodaj do ulubionych

Witamy na stronach kariery firmy Transcom Worldwide Poland

Życie w Transcom

Życie w Transcom to nie tylko praca.

Nasi pracownicy stanowią młody i dynamiczny zespół, który obok rozwoju zawodowego i rzetelnego wypełniana swoich obowiązków, głęboko ceni sobie dobrą zabawę. Bawimy się często i bardzo dobrze. Hucznie obchodzone są wszelkie Święta, często zdarza się, że, zabawa organizowana jest zupełnie bez okazji, tylko po to, aby oderwać się od rutyny codzienności i wprawić w dobry humor. Wiemy doskonale, że szcześliwy i zadowolony pracownik jest gwarancją sukcesu całej firmy Transcom.

W kalendarzu goszczą nie tylko Walentynki, Wielkanoc, Halloween, czy Mikołajki, ale też różnorodne Dni Tematyczne: Dzień Hawajski, Dzień Swojski, czy Dzień Niezdrowego Jedzenia oraz wiele innych.

Obchodom zawsze towarzyszą poczęstunki, a także konkursy, w których wygrać można cenne nagrody. Co więcej, dbając o dobry nastrój pracowników, dużo uwagi poświęconej jest przygotowaniom odpowiednich dekoracji oraz strojów. Zabawa jest zawsze niesamowita, a wspomnienia towarzyszą naszym pracownikom przez długi czas – aż do kolejnej inicjatywy.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzeń w naszej firmie:

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

2013 © Transcom Worldwide Poland